Piast Poniec - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Piast Poniec - GKS Włoszakowice 7:2
  • Lew Pogorzela - Wisła Borek Wielkopolski
  • Dąb Kębłowo - Sarnowianka Sarnowa 3:1
  • Helios Czempiń - Sokół Wroniawy 3:0
  • Tęcza Osa Osieczna - Sparta Miejska Górka 0:6
  • Grom Czacz - Grom Wolsztyn 1:2
  • Brenewia Wijewo - Rydzyniak Rydzyna 1:5
  • Korona Wilkowice - Zjednoczeni Pudliszki 2:3
  •        

Buttony

Losowa galeria

BRENEWIA WIJEWO - PIAST PONIEC
Ładowanie...

Kalendarium

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 101, wczoraj: 222
ogółem: 105 354

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

15 KOLEJKA KLASA OKRĘGOWA

  • autor: adamowsky13, 2018-11-09 17:50

15 KOLEJKA KLASA OKRĘGOWA

10.11.2018 GODZINA 14:00 STADION W PONIECU

herb 7 : 2    herb

       PIAST PONIEC                                GKS WŁOSZAKOWICE

 

STRZELCY BRAMEK I SKŁAD W ROZWINIĘCIU


14 KOLEJKA KLASA OKRĘGOWA

  • autor: adamowsky13, 2018-11-03 15:14

14 KOLEJKA KLASA OKRĘGOWA

04.11.2018 GODZINA 13:00 STADION W BORKU WLKP

      herb     4 : 1herb

WISŁA BOREK WLKP                             PIAST PONIEC

 

STRZELCY BRAMEK I SKŁAD W ROZWINIĘCIU

 


13 KOLEJKA KLASA OKRĘGOWA

  • autor: adamowsky13, 2018-10-26 14:49

13 KOLEJKA KLASA OKRĘGOWA

27.10.2018 GODZINA 14:00 STADION W PONIECU

herb1 : 0     herb

            PIAST PONIEC                     SARNOWIANKA SARNOWA

 

STRZELEC BRAMKI I SKŁAD W ROZWINIĘCIU


11 KOLEJKA KLASA OKRĘGOWA

  • autor: adamowsky13, 2018-10-12 19:57

11 KOLEJKA KLASA OKRĘGOWA

13.10.2018 GODZINA 15:00 STADION W PONIECU

herb2 : 1herb

         PIAST PONIEC                       SPARTA MIEJSKA GÓRKA

 

STRZELCY BRAMEK, SKŁAD I GALERIA W ROZWINIĘCIU

 


10 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ

  • autor: adamowsky13, 2018-10-05 19:59

10 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ

06.10.2018 GODZINA 16:00 STADION W WOLSZTYNIE

    herb    6 : 2        herb

GROM WOLSZTYN                                   PIAST PONIEC


9 KOLEJKA KLASA OKRĘGOWA

  • autor: adamowsky13, 2018-09-28 14:44

9 KOLEJKA KLASA OKRĘGOWA

29.09.2018 GODZINA 16:00 STADION W PONIECU

herb2 : 1 herb

       PIAST PONIEC                         RYDZYNIAK RYDZYNA

 

STRZELCY BRAMEK, SKŁAD I GALERIA W ROZWINIĘCIU


8 KOLEJKA KLASA OKRĘGOWA

  • autor: adamowsky13, 2018-09-21 17:13

8 KOLEJKA KLASA OKRĘGOWA

22.09.2018 GODZINA 16:00 STADION W PUDLISZKACH

           herb   1 : 3herb 

        ZJEDNOCZENI PUDLISZKI                           PIAST PONIEC

 

SKŁAD, STRZELCY BRAMEK I  GALERIA W ROZWINIĘCIU

                                      

 


7 KOLEJKA KLASA OKRĘGOWA

  • autor: adamowsky13, 2018-09-13 17:55

7 KOLEJKA KLASA OKRĘGOWA

15.09.2018 GODZINA 16:00 STADION W PONIECU

herb  0 : 2       herb

      PIAST PONIEC                                 KORONA WILKOWICE

 


PUCHAR POLSKI

  • autor: adamowsky13, 2018-09-09 17:52

PUCHAR POLSKI

12.09.2018 GODZINA 17:15 STADION W PONIECU

  herb 1 : 3        herb Kania Gostyń

PIAST PONIEC                                       KANIA GOSTYŃ

 

STRZELCY BRAMEK I SKŁAD W ROZWINIĘCI

 


Mecz 2018-11-10, 14:00


herb Piast Poniec 7:2 herb GKS Włoszakowice
Piast Poniec   GKS Włoszakowice

Archiwum aktualności


Najnowsza galeria

PIAST PONIEC - SPARTA MIEJSKA GÓRKA
Ładowanie...

Reklama

Najbliższe spotkanie

Sokół WroniawyPiast Poniec
Sokół Wroniawy   Piast Poniec
2019-03-10, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Piast PoniecGKS Włoszakowice
Piast Poniec 7:2 GKS Włoszakowice
2018-11-10, 14:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
GKS Włoszakowice - Zjednoczeni Pudliszki
Korona Wilkowice - Rydzyniak Rydzyna
Brenewia Wijewo - Grom Wolsztyn
Grom Czacz - Sparta Miejska Górka
Tęcza Osa Osieczna - Sokół Wroniawy
Helios Czempiń - Sarnowianka Sarnowa
Dąb Kębłowo - Wisła Borek Wielkopolski
Lew Pogorzela - Piast Poniec

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Piast Poniec 7:2 GKS Włoszakowice
Lew Pogorzela Wisła Borek Wielkopolski
Dąb Kębłowo 3:1 Sarnowianka Sarnowa
Helios Czempiń 3:0 Sokół Wroniawy
Tęcza Osa Osieczna 0:6 Sparta Miejska Górka
Grom Czacz 1:2 Grom Wolsztyn
Brenewia Wijewo 1:5 Rydzyniak Rydzyna
Korona Wilkowice 2:3 Zjednoczeni Pudliszki

Wyszukiwarka